אודות

קצת עלי

שלום הורים יקרים.
שמי יצחק ממן, מוהל מוסמך (מ.ר 1023) מטעם הרבנות הראשית ומשרד הבריאות (לכרטיס האישי והמלצות – לחץ כאן). נשוי לרות, ולנו 4 מתוקים, גר במבוא חורון.

זיכני ה' יתברך לעסוק במצווה יקרה זו כבר כעשר שנים, וב"ה התמחתי בבריתות מסובכות ומורכבות. משתמש בחומרי חבישה וריפוי המתקדמים בעולם, תוך הקפדה על סטריליות מלאה, ובשיטה מיוחדת המונעת צער לתינוק.

אני רואה במקצועי שליחות גדולה, לעשות לילדי ישראל ברית מילה כהלכה (לפי הפשט ולפי הקבלה). וכן לעזור להורים להיות שלווים ונינוחים כדי שיוכלו להנות מהאור הגדול שנותנת מצווה זו לכל יהודי.

הקמת האתר

אתר זה הוקם ונתרם ע"י ש.ש (אדם יקר שמלתי את בנו) שדחף לבניית האתר.

מטרת האתר

מטרת אתר זה הוא לתת להורים את כל המידע הדרוש לקראת ברית מילה, כדי שיוכלו להכניס את בנם בבריתו של אברהם אבינו בשמחה ובצורה הטובה ביותר, הן מבחינה גשמית והן מבחינה רוחנית.

לצערי אני נפגש המון (!) בהורים נבוכים בכל הקשור לברית מילה (בגלל חוסר הכוונה וליווי, או בגלל כל מיני שקרים/עיוותים המופצים ברחבי האינטרנט).

לכן כיוונתי את האתר הזה למענה על בעיה גדולה זו, שיכולה לגרום להרבה אי נעימות, דאגה, ולפעמים גם לנזקים.

התייעצות

הרבה הורים פונים אלי גם באמצעות האתר לבקשת עזרה וייעוץ סביב ברית המילה.
אני משתדל לעזור, ובאמת אפשר להמשיך לפנות בחופשיות.
לרוב אני עוזר בעצמי, ובמקרים מסובכים אני מעביר לאנשי מקצוע שמתמחים באותם הנושאים, תוך כדי ליווי שלי.

תפילה לה' יתברך

אמרו חכמינו זכרונם לברכה (פרקי דרבי אליעזר פרק כט) שבזכות מצוה זו נגאלנו ממצרים, ובזכותה אנו עתידים להגאל. אז יהי רצון שבעזרת ה' יהיה מזה נחת רוח לה' יתברך ונזכה כולנו לגאולה שלמה מהרה! אמן.