מוהל במודיעין מכבים רעות והסביבה

אם כבר חיפשתם מוהל באזור שלכם – לא טעיתם, יש עדיפות גדולה למוהל שגר באזור של הנימול.

לא פעם הורים מתקשרים למוהל ואומרים בדאגה ‘יש משהו שנראה מאוד מדאיג באיבר של התינוק’, ועוד משפטים דומים… נכון, ברוך ה’ יש היום אפשרות לשלוח למוהל תמונה דרך הפלא’ וכו’ – אבל לא תמיד זה מספיק. התמונות הרבה פעמים לא משקפות את המציאות, לטובה או לרעה, ובמקרים שהבריאות תלויה בהם לא כדאי לקחת סיכונים מיותרים, צריך שהמוהל יהיה קרוב לבית הנימול.

קרה לי פעם שאבא (אחראי!) היה מודאג ושלח לי תמונה של איבר הברית. בתמונה, ראו שהצבע של העטרה (ראש האיבר) היה ממש כחול – וזה ממש לא טוב… זה יכול להצביע על חסימה של זרימת דם לאיבר, דבר שיכול להוביל לנמק ח”ו. מיד נסעתי לביתם שהיה במרחק רבע שעה מביתי. כשהגעתי הופתעתי לראות שהכל בסדר. נו, אז מה קרה כאן? כשההורים צילמו את התמונה החדר היה חשוך וצילמו בלי פלאש. איך אני יודע? מיד הוצאתי את הפלאפון וצילמתי שתי תמונות, אחד עם פלאש ואחד בלי, הראתי להורים את התמונות – ומיד הבינו את הטעות.

בקיצור לא אחפור לכם, יש עדיפות גדולה למוהל שגר בסביבת התינוק הנימול! נקודה. יש עוד הרבה סיבות חוץ ממה שכתבתי, אבל הסיבה העיקרית היא בגלל התפתחויות ובדיקות שצריך לעשות לפני ואחרי הברית.

מוזמנים לקרוא קצת עלי, או לקרוא דברים שחשוב לדעת לפני ברית מילה ולאחריה (כמו – הרדמה, הנחיות לאחר ברית, סיבוכים לאחר ברית, ועוד הרבה נושאים שחלקם מוצגים בדף הראשי, וכולם נמצאים בתפריט למעלה)

לשאלות התייעצות ולכל דבר אחר – מוזמנים (בשמחה!) ליצור קשר ב-


ביקשתם עוד מאמרים? בבקשה: